Ieteicamā literatūra “mājsēdes” laikā. 1. daļa

Covid-19 krīze ir iespēja pievērsties literatūrai (turklāt grāmatnīcās atkal būs iespēja nopirkt grāmatas klātienē!), tāpēc mēs iesakām grāmatas, kas paplašinās Tavas zināšanas un skatījumu!

In Search of Indoeuropeans. J.P. Mallory. Zinātnisks ideju un teoriju apkopojums par indoeiropiešu tautām un to pirmdzimteni

Indoeuropeans book cover

Latvijas ārlietu simtgade. Scenāriji nākotnei. Red. Andris Sprūds, Valters Ščerbinskis, Kārlis Bukovskis. Ārpolitisku un ģeopolitisku rakstu sērija, kas ļaus paraudzīties uz mūsu valsts situāciju plašākā mērogā. Grāmata ir lasāma arī tiešsaistē.

Ārlietu grāmatas vāks

Terorisma krustugunīs. Māris Kūlis. Izcils darbs par “Islāma Valsti” kā Rietumu vājuma un postmodernā apjukuma augli civilizāciju sadursmes kontekstā.

Terorisma krustugunīs vāks

Dziesmu Daugava. Leonīds Breikšs. Izcilā dzejnieka, ideālistiskā Latvijas patriota dzejas izlase.

Leonīda Breikša portrets

On Pain. Ernst Jünger. Ģeniālā vācu rakstnieka pravietiskais darbs par moderno tehnoloģiju ietekmi uz cilvēka dabu un cilvēces attīstību, paredzot izglītības sistēmas sairumu “kompetencēs”, arvien lielāku nejūtīgumu pret cilvēku ciešanām, piemēram, jau pirms gadsimta iztēlojoties teroristu-pašnāvnieku fenomenu.

Junger On Pain vāks

Šai reizei tas arī viss – turpiniet sekot līdzi mūsu kultūras jomas apskatiem un ieteikumiem.

Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.