Pēdējais brīdis saprast situācijas nopietnību!

Mūsu nācijas izdzīvošana – mūsu atbildība! Tā ir nacionālā solidaritāte, kas rada iekšējo kopības sajūtu un noturību pret ārējiem draudiem. Nacionālisms ir apzināta šo principu izkopšana un ieviešana valsts dzīvē. Izdzīvos stiprās un pamatvērtībās vienotās tautas.
Mums nav jāgaida, ka kāds no augšas to paveiks mūsu vietās. Jūs taču neticat, ka urbanoviči un dombrovski, kas tagad noslēps savas Georga lentītes un ietīsies sarkanbaltsarkanos un dzeltenzilos karogos, aizstāvēs mūsu valstiskumu? Vai tie, kas tikko atdeva čekistu organizācijai 40 miljonus, veiks patiesu Latvijas atbrīvošanu no Kremļa ietekmes?
Pievienojies “Austošajai Saulei” – mūsu misija ir padarīt nacionālisma principus par valsts principiem, lai latviešu tauta un Latvija pastāvētu mūžam! Mēs veidosim kopas, kas uzturēs dzīvu latviskuma ideju par spīti visam, un izšķirošajā mirklī, ja tāds pienāks, droši stāvēs par Latviju.
Mēs aicinām intelektā un raksturā spēcīgus latviešus. Latviešus, kurus neskar īstermiņa politiskās kaislības un dezinformācijas ietekme, bet kas ir gatavi iet līdz uzvarai – nacionālai valstij pēc būtības, ne tikai formas.
Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.