Tas viss sākās 2015. gadā

Krievijas/Baltkrievijas hibrīdkarš pret Baltijas valstu un Polijas robežām, kas īpaši pastiprinājies pēdējo dienu laikā, atsauc atmiņā pirmsākumus imigrantu izmantošanai pret nacionālu valstu robežām. 2015. gadā Eiropa saskārās ar nebijušu imigrantu pieplūdumu no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem. Tikpat nebijusi sekoja informatīvā kampaņa. Tās pamatmotīvi – Eiropas pamatiedzīvotāju kaunināšana par “bailēm” un “neiecietību” (tipiska amatieriski psihoterapeitiskā pieeja, kas tik tuva jaunajiem marksistiem), imigrantu dēvēšana par “bēgļiem” un attiecīgi salīdzinājumi ar, piemēram, latviešu bēgļiem 2. pasaules kara laikā (katrā valstī tika piemeklēti tai atbilstoši vēsturiskie bēgļi).

Propagandas kino par imigrantiem

Tieši 2015. gadā tika ielikti pamati kriminālajiem tīkliem starp cilvēktirgotājiem un Rietumiem naidīgām varām, kā arī rietumnieku humānisma izmantošanai pret viņu pašu interesēm. Apzināti vai nē, bet mediji spēlēja nozīmīgu lomu propagandisko vēstījumu popularizēšanā.

Šis būs neliels atskats uz to informāciju, kas dominēja 2015. gadā. Aisberga virsotne, kā tagad moderni pieņemts teikt. Bēdīgi slaveno 160 “velkamistu” vēstuli un ārzemju mediju norises šoreiz izlaidīsim.

Edžagbou raksts

Bildes ar sievietēm un bērniem pie ziņām par imigrantiem izteikti dominēja, neskatoties uz to, ka vairums “bēgļu” bija vīrieši karotspējīgā vecumā – tieši tāpat kā tagad.

tvīts LTV

Skaitlis 250 ātri trīskāršojās. Retoriku tas nemainīja. Taču jau tolaik nacionālisti uzsvēra – nav būtisks cipars, bet gan precedents. Tagad redzam, kuram bija taisnība.

Šuvajevs kā viedais eksperts

Šuvajevs apsaukājas

Andra Šuvajeva augstprātīgais “es esmu gudrs, bet jūs – idioti” tonis šajā rakstā pārspēja pat vidējā twitter eksperta lecīgumu, kas vien ir sasniegums. Tagad viņš ir atradis sev pienācīgo vietu TVNET portālā.

imigrācijas propaganda ar Bondaru

Šeit ir redzamas vairākas “lieliskas” lietas. Pirmkārt, jau Bondars, kas ar savu profesionālo hameleonismu kā tāds lāsts velkas līdzi Latvijas jaunāko laiku vēsturei. Kāds vēl atceras kurā partijā viņš tolaik skaitījās? Otrkārt, nenovēršamības naratīvs – ņemts pa taisno no marksisma-ļeņinisma tēzēm. Visbeidzot – iežēlināšana ar “četrkājainajiem draugiem”.

Abu Meri un Zatlers nodarbojas ar propagandu

Jau atkal – nenovēršamība… Polija pierāda, ka žogi strādā. Pirms tam to pierādīja Ungārija. Vajag tikai īstu gribu.

Propaganda par imigrantiem

Ziniet, kuri vēl izmainīja pasauli? Nu, labi, ne pasauli, bet vismaz daudzu dzīves? Ķelnes izvarotāji, Parīzes, Nicas, Briseles, Berlīnes un pārējo Eiropas pilsētu teroristi. 

Bet tagad – atpakaļ 2021. gadā.

imigrants ar lāpstu

Attēlā redzams “nākamais Einšteins” uz robežas ar Poliju. Noteikti labs materiāls integrācijai Rietumu sabiedrībā, vai ne?

Imigranti pūš dūmus bērna sejā

Svarīgi izmantot raudošus bērnus eiropiešu iežēlināšanai – tā iekšējās sarakstēs raksta nelegālie imigranti. Mācība ir ņemta no 2015. gada. Viņiem par nelaimi šo “saraudināšanu” kāds iemūžināja – šoreiz nesanāks vainot poļus.

Nav viegli sargāt dzimteni, kad necilvēcīgais pretinieks izmanto sievietes un bērnus kā aizsegu. Normāli cilvēki dodas karā, lai sievietes un bērni paliktu drošībā mājās. Bet sen jau zināms, ka gan Putins, gan Lukašenko nav īsti normāli – ne pēc mūsu standartiem. Tāda ir šī Austrumu mentalitāte, kas maz mainījusies kopš mongoļu jūga. Šis ir mūsu (un poļu) gribas tests, kas parādīs, vai esam savas valsts cienīgi! Nedomāju, ka latvieši sabīsies pēc pirmā uzbrēciena no pseidohumānistiem medijos vai gudrīšiem Briselē. Šajā ziņā 2015. gada notikumi mūs tiešām sagatavoja. Sagatavoja neticēt propagandai un domāt ar savu galvu, redzot acīmredzamo.

Kurts Bruševics

Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.