Raivis Zeltīts

Raivis Zeltīts

valdes priekšsēdētājs

Ir nepieciešams alternatīvs veids latviešu interešu aizstāvībai. “Austošā Saule” bez kompromisiem noraida čekistu un viņu “noderīgo idiotu” progresīvistu politiku, jo tā apdraud visu to, kas mūsu tautai ir svēts. Pretī tai mēs liekam skaidru pārmaiņu vīziju, lai celtu jaunu Latviju! 

Krišjānis Lācis

Krišjānis Lācis

valdes loceklis

Esmu “Austošās Saules” biedrs, jo ir pēdējais brīdis ņemt dalību pie tāda gudra un nepiekāpīga latviešu nacionālisma atjaunošanas un iedzīvināšanas, kas smeltu no pašiem dziļākajiem avotiem, kurus tautas lielāko apdraudējumu laikos pazinuši arī mūsu priekšteči. Pats pasaules Radītājs latviešiem ir dāvājis šo zemi, lai šajās noliktajās robežās un laikā mēs caur ģimenes, dzimtas un tautas piederības saitēm kalpotu tuvākajam.

Uģis Nastevičs

valdes loceklis

Uzņemoties atbildību par Latvijas pastāvēšanas jēgu – latviešu tautas, tās valodas un kultūras attīstību savā zemē -, latvisko vērtību aizstāvībai globalizācijas un patērnieciskuma apstākļos īpaši stiprināma latviskā dzīvesziņa un tās garīgais kodols – sava, ne no viena nepatapināta, latviskā dievestība. “Austošā Saule”, kas iestājas par latviskumu, taisnīgumu un kārtību, ir viens no nedaudzajiem ceļiem, kā to sekmēt.

Oto Brantevics

valdes loceklis

Mūsu senču vērtības un ideāli nedrīkst tikt aizmirsti. Mūsu naidnieku noziegumi nedrīkst tikt piedoti. Okupanti un progresīvie dara visu iespējamo lai mēs aizmirstu un piedotu. Tikai ar sarkanbaltsarkanām asinīm, latvisku sirdi un nesalaužamu garu spēsim pacelt savu valsti un tautu. Esmu ‘’Austošā Saule’’ biedrs, jo vēlos diženu, latvisku un kārtīgu Latviju.