Jaunākā epizode

Austošā Saule
Austošā Saule
56. Ir jādibina partija!
/

Par raidījumu

Analītiskas un kritiskas sarunas par Latviju mūsu pārbaudes laikā.

Jaunākās epizodes

56. Ir jādibina partija!

Krišjānis Lācis un Raivis Zeltīts apspriež “Austošās Saules” publisko sanāksmi un tajā paziņoto ieceri veidot jaunu politisko partiju. Pievienojies: https://ej.uz/biedru_anketa Atbalsti “Austošo Sauli” un nacionālistu raidierakstu “Pārbaudes laiks” https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535 Pateicamies visiem atbalstītājiem!

Lasīt vairāk »

55. Vai Rietumu labējie ir prokremliski?

Krišjānis Lācis, Raivis Zeltīts un Oto Brantevics analizē Rietumu labējo attieksmes pret krieviju un Ukrainu, apskatot Takera Karlsona interviju, Rietumu nacionālistu partiju pozīcijas, Covid-19 ēras un “kultūrkaru” ietekmes, kā arī prognozē nākotnes attīstības tendences. Ja Tev patīk “Pārbaudes laiks”, atbalsti raidījuma veidošanu: https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535. Pateicamies visiem atbalstītājiem!

Lasīt vairāk »

54. Bezkompromisu politika – vērojam Polijā un Argentīnā notiekošo.

Raivis Zeltīts un Krišjānis Lācis apskata notikumus Polijā, kur nacionālkonservatīvo valdību ir aizvietojis policejisks liberālisms, kā arī Argentīnas jaunā prezidenta Havjera Mileja bezkompromisu pieeju savas ideoloģijas iedzīvināšanā, un izdara secinājumus, kas ir būtiski arī latviešu nacionālistiem. Ja Tev patīk “Pārbaudes laiks”, atbalsti raidījuma veidošanu: https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535. Pateicamies visiem atbalstītājiem!

Lasīt vairāk »

53. Iedarbīga konservatīvisma meklējumos.

Raivis Zeltīts un Krišjānis Lācis apspriež aktualitātes “kultūrkaru” frontē – “partnerattiecību” likumdošanu, “Stambulas konvencijas” nestās problēmas, kā arī vērtē konservatīvās domas konferenci Demos.lv. Rezultātā tiek atzīts, ka iedarbīga konservatīvisma atdzimšana ir iespējama tikai apvienojumā ar etnonacionālismu. Par referenduma ierosināšanu partnerattiecību jautājumā parakstīties iespējams līdz 5. janvārim. Vairāk informācijas par parakstu vietām un laikiem: http://www.cvk.lv. Ja Tev patīk “Pārbaudes laiks”, atbalsti raidījuma veidošanu: https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535. Pateicamies visiem atbalstītājiem!

Lasīt vairāk »

52. Atbildes uz klausītāju jautājumiem.

Gada noslēdzošajā raidījumā Raivis Zeltīts un Krišjānis Lācis atbild uz klausītāju jautājumiem un spriež par Kariņa lidojumiem kā politiskās elites arogantās būtības izpausmi. Ja Tev patīk “Pārbaudes laiks”, atbalsti raidījuma veidošanu: https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535. Pateicamies visiem atbalstītājiem!

Lasīt vairāk »

51. Izraēla, “Hamas” un civilizāciju sadursme. Saruna ar Māri Kūli.

Raivis Zeltīts sarunājas ar filozofijas doktoru Māri Kūli par Izraēlas un “Hamas” kara dziļākajām saknēm, neatrisināmajiem jautājumiem un to, ko tas nozīmē Rietumiem šajā civilizāciju sadursmes laikmetā. Ja Tev patīk “Pārbaudes laiks”, atbalsti raidījuma veidošanu: https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535. Pateicamies visiem atbalstītājiem!

Lasīt vairāk »

50. Vai jādibina partija?

Šajā epizodē Raivis Zeltīts un Krišjānis Lācis analizē izmaiņas Latvijas politikā saistībā ar jaunās valdības kreisumu, apspriež bieži piesaukto nepieciešamību pēc jaunas nacionālas partijas, kā arī izvērtē “Austošās Saules” publisko akciju panākumus. Rezultatā tiek formulēta atziņa, ka neatkarīgi no formas šobrīd visvairāk ir nepieciešama pēc būtības principiāla nacionālistu organizācija, kura latviešos atgrieztu vienības, pozitīvas nacionālās identitātes un varēšanas attieksmi. Pievienojies “Austošajai Saulei”: https://ej.uz/austosa_saule Ja Tev patīk “Pārbaudes laiks”, atbalsti raidījuma veidošanu: https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535. Pateicamies visiem atbalstītājiem!

Lasīt vairāk »

Aicinājums klausītājiem

Jau trešo gadu mūsu raidījums, ko veido biedrība “Austošā Saule”, ir veicinājis analītiskas un kritiskas sarunas par nacionālismu un konservatīvismu mūsdienu Latvijā! Ar dažādiem viesiem un daudzveidīgiem viedokļiem mēs esam nesavtīgi darbojušies, lai teju 50 epizodēs mudinātu uz aktīvāka, nepiekāpīgāka un vērtībās balstīta nacionālisma atdzimšanu Latvijā. Nacionālistam viņa tauta ir pāri visam, tāpēc krīzes apstākļos turpināt vien nodarboties ar situāciju analīzi no malas būtu bezatbildīgi. Nesen mēs organizējām piketu pret apkaunojošo “Maskavas namu” Rīgā, kas ir viens no simboliem arvien neapmierinoākajai situācijai nacionālajos jautājumos. “Austošā Saule” ir gatava turpināt iziet ielās ar piketiem un akcijām pret krievu imperiālismu un gļēvu

Lasīt vairāk »

49. Saruna ar Aleksandru Kiršteinu. Nacionālisma pieredze atjaunotajā Latvijā.

Raivis Zeltīts un Edvarts Krusts sarunājas ar Latvijas nacionālisma politikas veterānu Aleksandru Kiršteinu par nacionālistu politikas panākumiem un kļūdām laikā no 1980-tajiem gadiem līdz mūsdienām. Ja Tev patīk “Pārbaudes laiks”, atbalsti raidījuma veidošanu: https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535. Pateicamies visiem atbalstītājiem! Ierakstīts studijā“Ambona”.

Lasīt vairāk »

48. Nacionālisma situācija Latvijā pēc Ukrainas.

Raivis Zeltīts un Krišjānis Lācis sarunājas par politiskā nacionālisma problēmām Latvijā gadu pēc pilna apmēra kara Ukrainā. Situācijā, kur nacionālismam Latvijā būtu jāvalda, ir redzams pretējais – nacionālisma pagurums un apjukums. Kāpēc tā? Par to šajā sarunā. Ja Tev patīk “Pārbaudes laiks”, atbalsti raidījuma veidošanu: https://www.austsaule.lv/ziedo/ Konta nr. LV42UNLA0055002049535. Pateicamies visiem atbalstītājiem! Ierakstīts studijā“Ambona”.

Lasīt vairāk »