Gada noslēgumā

Ir apritējis “Austošās Saules” trešais darbības gads.

Šogad “Austošā Saule” ne vien turpināja informatīvo darbību ar mājaslapas, sociālo tīklu un raidieraksta “Pārbaudes laiks” starpniecību, bet arī aktīvāk pievērsās pasākumu organizēšanai, lai radītu sabiedriskās domas spiedienu uz mūsu valsts vadītājiem.

  • 24. februārī rīkojām piketu pretī Krievijas vēstniecībai, paužot atbalstu Ukrainas tiesībām uz pašaizsardzību;
  • 12. septembrī rīkojam piketu pretī “Maskavas namam”. Jautājuma aktualizēšanas rezultātā jautājums tika izcelts no putekļainajām atvilktnēm un Saeima lēma par šīs Kremļa filiāles pārņemšanu valsts īpašumā. Tas varētu pilnībā tikt īstenots nākamajā gadā. Šī gada nogalē Valsts drošības dienests “Maskavas namā” veica kratīšanu;
  • 20. decembrī rīkojām piketu, pieprasot Rīgas domei demontēt Barklaja de Tolli pieminekli Esplanādē un nekavēties ar Rīgas ielu latviskošanu. Problēma ir aktualizēta un jautājuma attīstībai turpināsim sekot līdzi nākamajā gadā.

Tāpat atbalstījām “Atkrievisko Latviju” kampaņu, memorandu par Latvijas valstsnācijas interešu nodrošināšanu, referenduma ierosināšanu “partnerattiecību” jautājumā un paudām savu nostāju vēl citos aktuālos tematos.

Daudz enerģijas šajā gadā tika veltīts organizācijas iekšējai nostiprināšanai, jaunu interesentu piesaistei un biedru atlasei. 9. decembrī notika biedrības ikgadējā biedru sapulce, kur mūsu valdei pievienojās Matīss Žuravļevs. Gada laikā biedrības valde un aktīvo biedru loks ir izveidojis spēcīgu kodolu, kas spēj efektīvi plānot un realizēt aktivitātes, kas atbalsta organizācijas misiju – latviešu interešu aizstāvību Latvijā.Jāatgādina, ka ikviens mūsu biedrībā to dara sava brīvā laika un iespēju robežas, tā kā mums nav valsts budžeta līdzekļu kā partijām, ne arī kāds cits garantētais atbalsta veids. Tāpēc mēs īpaši pateicamies visiem mūsu līdzšinējiem atbalstītājiem un ziedotājiem – jūsu atbalsts ir bijis ļoti svarīgs mūsu panākumu īstenošanā!

Organizācija nav bijusi nedzirdīga attiecībā uz aicinājumiem un mudinājumiem kļūt politiski aktīvākai kā partijai. Mēs nevairamies no riskiem, ne arī ticam, ka organizācijas juridiskā forma pati par sevi ir brīnumu nūjiņa. Jebkāda pāreja jaunā darbības līmenī nozīmē cita augstākas prasības nepieciešamajiem cilvēku, finanšu un organizatoriskajiem resursiem. Tāpēc mudinājumu darīt vietā aicinām mums pievienoties un palīdzēt darīt!

Nākamajā gadā mēs turpināsim augt un nepārtrauksim cīnīties par to, kam mēs ticam – Latvija būs latviska, taisnīga un stipra!

To liek darīt mūsu senču gods, bērnu nākotne un mūsu pašu griba!

“Austošās Saules” priekšsēdētājs Raivis Zeltīts

Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.