Kubieši protestē pret komunistu režīmu – BLM nostājas komunistu pusē

Jau aptuveni nedēļu komunistiskajā Kubā notiek protesti pret tās režīmu. Kā jau ikviens komunistu režīms, Kuba cieš no nabadzības, nākotnes perspektīvu neesamības un nebrīves. Valdība uz protestiem ir reaģējusi ar vardarbību un interneta atslēgšanu.

Kaut arī protestētāji vicina ASV karogus, situācija ir ļoti atšķirīga no Aukstā kara perioda. Pašā ASV netrūkst kapitālistiskajā labklājībā uzaugušu šampanieša komunistu, kas domā, ka īstais komunisms vēl nav izmēģināts, bet 100 miljonu komunisma upuru 20. gadsimtā ir vien tāds pārpratums.

Daudzu Latvijas kreiso liberāļu apjūsmotā “Black Lives Matter” (BLM) organizācija, ko dibinājuši marksistu aktīvisti, ir publicējusi paziņojumu, kurā nosoda… ASV par “necilvēcīgo izturēšanos pret kubiešiem”, bet slavē Kubu par tās “vēsturiski demonstrēto solidaritāti ar afrikāņu izcelsmes apspiestajiem cilvēkiem” un “revolucionāriem”, starp tiem minot vienu no FIB meklētākajiem teroristiem Assatu Šakuru (Assata Shakur). Šakuras komunistiskā teroristu organizācija “Black Liberation Army”, kas ir atbildīga par aptuveni 20 policistu slepkavībām, ir viens no BLM iedvesmas avotiem.

Tā ir traģēdija, ka brīvību alkstošie kubieši vairs nevar justies pārliecināti, ka pāri jūrai tos nesagaida cita veida komunisti, kas vienkārši ir nomainījuši savu izkārtni.

Kurts Bruševics

Dalies:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
banana postmodern art

Māksla un politika

Bēdīgi slavenais skandāls par uz skolas sienas uzzīmēto Brektes “daiļdarbu” liek uzdot pamatotus jautājumus par mākslas uzdevumiem un

Lasīt vairāk »

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.