Oto Brantevics: atbalsts Irānas un Ķīnas brīvības cīnītājiem

Brīvības vēsmas ir skārušas Irānas un Ķīnas iedzīvotājus. Abās valstīs notiek protesti pret tirānisko režīmu. Irānā tie sākās 16. septembrī pēc Mahsas Amini nāves, savukārt Ķīnā tā ir iedzīvotāju atbilde uz stingrajiem Covid-19 ierobežojumiem.
Vai šie protesti nesīs lielas izmaiņas? Manuprāt, nē. Es gan ceru uz to, ka kļūdos. Kā latvietis es jūtu līdzi Irānas un Ķīnas iedzīvotājiem. Arī mūsu tauta ir piedzīvojusi apspiešanu ne tik tālā pagātnē. Pat, ja šie protesti nenesīs vēlamo rezultātu, tas nenozīmē, ka tie būtu jāignorē. Katrā no mums ir jāstrādā morālajam kompasam. Gan islāma fundamentālistu režīms Irānā, gan sarkano režīms Ķīnā nav Latvijas draugi. Tie nav visas Rietumu civilizācijas sabiedrotie. Viņi ir mūsu ienaidnieki. Viņi ir brīvības un labklājības ienaidnieki. Mums ir jāatbalsta brīvības cīnītājus kur vien tie būtu – tuvu vai tālu.
Es izsaku atbalstu Irānas un Ķīnas brīvības cīnītājiem. No sirds ceru uz viņu mērķu piepildīšanos. Mēs nevaram glābt visu pasauli, mums pašiem ir daudz problēmu gan Latvijā, gan Eiropā. Bet varam sirdī atbalstīt tos kuri grib atbrīvot savu zemi.
“Dod man brīvību vai dod man nāvi!”
/Patriks Henrijs/
Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.