Pikets pret Krievijas preču ievešanu Latvijā

Divus gadus pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā Latvijas valdība joprojām pieļauj uzņēmumu tirdzniecību ar Krieviju. Caur Latviju plūst vagoni ar graudiem no Krievijas gan importā, gan tranzītā, nodrošinot Krievijai naudas plūsmu, kas tiek izmantota tās armijai un genocīdam pret ukraiņu tautu. Ukraiņi cieš, bet Krievijā sankciju ietekme nav jūtama, jo ekonomiskā sadarbība nav pārtraukta – tikai vāji maskēta.

Šis nav jautājums, kurā ir iespējami “neviennozīmīgi” viedokļi. Nevienam nav šaubu, ka Ukrainas iekarošanas gadījumā Krievija īstenos karu pret Baltijas valstīm. Vai tiešām mums jāpiemet nauda mūsu pašu iznīcībai?! Nē!

KRIEVIJA IR IENAIDNIEKS!

Latvijas valsts vadītāji atbildību par tirgošanos ar Krieviju noveļ te uz nepieciešamību barot Āfriku, te uz ES vienotas politikas trūkumu, te uz uzņēmēju alkatību, bet paši izvairās no vienīgā valsts interesēm atbilstošā un morālā pienākuma – pārtraukt tirgoties Krieviju!

23. janvārī plkst. 12:00 tiekamies pie Ministru kabineta (Brīvības bulvāris 36), lai pieprasītu APTURĒT KRIEVIJAS VAGONUS!

Esat aicināti ņemt līdzi Latvijas un Ukrainas karogus.

* Pasākuma dalībnieki var tikt fotografēti vai filmēti.

** Ņemot vērā nepieciešamību izvairīties no provokācijām, lūgums saskaņot plakātus, kurus plānojat izmantot piketā, kā arī jebkādas citas ierosmes, sūtot informāciju uz [email protected]. Piketa organizatori atbild par kārtību pasākumā un patur tiesības nesaskaņot rīcības, kas var kaitēt virsmērķim – apturēt Krievijas preču ievešanu Latvijā.

Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.