Savādie, nevienam nezināmie “tikai dabiskas ģimenes” aizstāvji

LGBT organizācija “Mozaīka” savā twitter kontā pauda sašutumu par “emocionālo vardarbību pret LGBT bērniem”, ko veic kāds konts ar nosaukumu “tikai dabiska”.

Mozaīka twitter ierakstsAizdomīgs IG konts

Uz brīdi ignorēsim jēdzienu “LGBT bērni” un visu, kas no tā izriet. Tā vietā interesantāk ir papētīt šo kontu, kas uzdodas par dabiskas ģimenes aizstāvju kustības kontu, pārkopējot viņu vēstījumus, bet tur, kur parādās oriģināli ieraksti, šo kustību diskreditējot. Facebook grupā, kas ir norādīta šī Instagram konta aprakstā, nekas no šī diskreditējošā satura neparādās – tas ir nezināmu “censoņu” darbs.

Informācijas noskaidrošanas nolūkā “Asociācija Ģimene” veica saraksti ar šī konta mīklainajiem uzturētājiem. Paldies viņiem, ka padalījās. Nekas skaidrāks no tā netapa, bet jautājumi gan rodas.

sarakste instagramsarakste instagramsarakste instagram

Protams, ka “Jānis Bērziņš” ir tas pats, kas “Džons Smits” ASV – ātrs variants viltus identitātei. Tāpat arī atrašanās “zem nacionālās apvienības”. Šķiet, ka te Freidam būtu ko piebilst par “atrašanos zem”. Kopumā visa konta identitāte atstāj “feiku” iespaidu.

Fellow kids

Šī nebūtu pirmā reize, kad dažādi melbikši tērē savu laiku, lai izliktos par kādu citu. Bet neko pierādīt, protams, nevar. Un tur jau tā lieta. Tā visa ir gaisa jaukšana un tie, kuru vārdā šis konts runā,  nevar pierādīt, ka viņi “nav žirafes”. Atliek vien nopūsties par zemo līmeni, kurā atrodas šādu viltus kontu veidotāji.

Nobeigumā – savādā atsauce uz @dzivesbiedri Instagram kontu.

IG konts

Vai beigās nesanāk kaut kā tā?

Zābaka mēme

Kurts Bruševics

Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.