Atbalsti “Azov”

Kad pagājušā gada februārī Krievijas tirāns Putins pasludināja karu pret ukraiņu nāciju un valsti, tās “denacifikācija” bija oficiālais kara iegansts. “Nacists” Krievijas propagandas ieskatā ir cilvēks, kas neatsakās no piederības savai tautībai par labu lielkrievu šovinismam. Mazo tautu nacionālisti, kas ir apzinīgākie savu tautu pārstāvji, ir Krievijas ļaunākie ienaidnieki. Ukrainā šos nacionālistus pārstāv tādas organizācijas kā “Labējais sektors” un “Azov”, kas jau 2014. gadā Mariupolē apturēja Krievijas kara mērķus.

Krievija to nepiedeva. 2022. gadā, uzsākot pilna apmēra karu, viens no galvenajiem trieciena spēkiem tika vērsts pret Mariupoli. Tās aizstāvju varonība visas pasaules acu priekšā parādīja, ko nozīmē ukraiņu karotprasme, dzimtenes mīlestība un nesalaužamais gars. “Azov” pulks un “Azovstal” kļuva par sinonīmu ukraiņu pretestībai. Visa Ukraina kļuva par “azoviešiem”.

Mariupole ir kritusi, bet tā tiks atgūta. Soli pa solim ukraiņi atkaro atņemtās zemes un patriec okupantus. Viņi cīnās arī par mums! Tāpēc aicinām atbalstīt “Azov” fondu, kas paredzēts karojošo vienību stiprināšanai, ievainoto kareivju atbalstam, kā arī kritušo un sagūstīto varoņu ģimenēm.

2023. gadā mēs uzvarēsim Krieviju!

Vairāk informācijas par atbalsta iespējām: https://www.supportazov.com/en

Raivis Zeltīts

Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.