Biedrība “Austošā Saule” veidos politisko partiju

Foto: Madara Fleisa

28. martā biedrības sanāksmē Mazajā ģildē “Austošā Saule” paziņoja par plānu veidot politisko partiju. Līdz šim biedrība ir darbojusies kā nacionāla sabiedriska organizācija, rīkojot dažādas protesta akcijas un iniciatīvas, kas vērstas uz Krievijas ietekmes mazināšanu Latvijā, piemēram, protestējot pret “Maskavas namu” Rīgā un Krievijas graudu tranzītu.

Biedrības valdes loceklis Krišjānis Lācis: “Skaudrais un neizbēgamais fakts ir tāds, ka latvieši krievu genocīdu un koloniālās politikas rezultātā ir tikai 62% vai 64% savā zemē. Jebkuram latviešu politiķim šis cipars pastāvīgi jātur acu priekšā, jo, manuprāt, katram politiskā nacionālisma solim un piedāvājumam ir jāsāk ar premisu, ka latviešu savā zemē joprojām ir daudz par maz, un ka ir jādara viss iespējamais, lai latviešu īpatsvaru savā zemē audzētu.”

Biedrības vadītājs Raivis Zeltīts: “Biedrība “Austošā Saule” ar savām aktivitātēm jau trīs ar pusi gadus iestājas par latviešu interesēm Latvijā. Mūsu biedri un atbalstītāji redz, ka nacionālā spārna politikā ir nepieciešama jauna enerģija. Tāpēc mēs pakāpeniski virzīsimies uz politiskas partijas dibināšanas mērķi. Mēs esam atvērti sarunām par sadarbību ar visiem nacionālajiem politiskajiem spēkiem par to, kā atgūt valdību, kas darbojas latviešu interesēs. Būtu loģiski, ka šādas sarunas notiktu pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kuru aģitācijas periodā mums nav plāna veicināt vai mazināt kāda politiskā spēka iespējas, tāpēc šobrīd no tālākiem paziņojumiem mēs atturēsimies.”

Biedru atlase un iesaiste topošajai partijai notiks caur biedrību “Austošā Saule”. Reģistrācija partijas veidošanai notiks, aizpildot reģistrācijas anketu.

Dalies:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Apej cenzūru!

Neesi atkarīgs no sociālo tīklu starpniecības – saņem “Austošās Saules” ziņu apkārtrakstu savā e-pastā.